Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest

  • 80 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

З Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Музей Даппера, за 5 хвилини пішки.

Можна насолодитись комфортом ванної кімнати в апартаментах, яка оснащена феном і рушниками.

Для зручності гостей в помешканні є зручності для самостійного приготування їжі, такі як електрочайник, холодильник і духовка.

Парк Акліматасьон розташований в межах 2 км від апартаментів, а Марсове поле - за 25 хвилини пішки. Апартаменти розміщені у районі 16-й - Пассі. Ви також можете дістатися до Тріумфальної арки, що знаходиться недалеко від Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest. Помешкання розташоване на відстані 0.9 км від станції метро Буасьєр та на відстані 0.6 км від від залізничного вокзалу Шарль де Голль — Етуаль.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest
Luxury And Exclusive 130Sqm Estate 4M Ceilings With Garden View Near Arc De Triomphe And Palais Des Congres
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury And Exclusive 130Sqm Estate 4M Ceilings With Garden View Near Arc De Triomphe And Palais Des Congres

8.0
Дуже Добре 1 відгук
246 м від помешкання
2 Bedroom Appartement Champs Elysee
Ціна лише для моб. пристроїв

2 Bedroom Appartement Champs Elysee

4.0
Непогано 2 відгуки
316 м від помешкання
USD 473 USD 426
за ніч
Comfortable Studio Champs-Elysees
Ціна лише для моб. пристроїв

Comfortable Studio Champs-Elysees

6.7
Дуже добре 53 відгуки
385 м від помешкання
USD 128 USD 115
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    24 км

    Залізничні вокзали

    Gare Saint-Lazare
    2.8 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7511612988242
    Часті питання
    • Чи є в квартирі Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в квартирі Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest.
    • У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Шарль де Голль — Етуаль розташований недалеко від квартири Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    24 км

    Залізничні вокзали

    Gare Saint-Lazare
    2.8 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Appartement 3 Pieces Porte Maillot - Paris 16 - 4P - Flat-Guest

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити